Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

Analiz & Süreç Yönetim ÇözümleriHedefe ulaşma sürecinizde etkin yol arkadaşınız!

Nano Works, süreç yönetim ve analiz çözümümüz, süreçlerin tanımlanarak belirli standartlar doğrultusunda yönetilebilmesini sağlayan, süreçlerin hedefleri hangi oranda yakaladığı, ve belirtilen hedeflerin sonuca ulaşması konusunda performans ölçümlerini yürüten sürecimizdir.

Süreç yönetim sistemimiz yapılan tüm işlerin süreç bazında oluşturulmasına aracılık ederek, akış şemaları oluşturur. Bu sadece süreçler içinde yapılacak tüm işlemler görünür hale getirilir. Alanında uzman ekibimiz, süreç yönetimi kurumlara performans ölçümü, ekip çalışması, iş bölümü yapılacak alanların tespiti, rol ve süreç sahiplerinin belirlenmesi, tekrarlayan süreçlerin tespiti ve iyileştirme çalışmalarına kadar birçok konuda birimlere ve üst yönetime bilgi sağlarak, tüm süreçlerin kontrol altında başarı ile yürütülmesine aracılık eder.

Analiz & Süreç Yönetimi Konusunda Ön Plana Çıkanlar

Analiz & Süreç Yönetim Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Hemen Ulaşın. Hızlı İletişim

Analiz & Süreç Yönetim ÇözümleriBilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları Yönetimi Alanında Farkı Hissedin!

crosshair

1. Kreatif Yaklaşımlar

Nano Works ailesinde sunulmakta olan tüm çözümlerde önceliğimiz kreatif bakış açılarını yakalayabilmek.

tactic

2. Hedef Planlama

Tüm projelerde başından belirlenen olan ve hedeflere harfiyen uyularak başarılı sonuçlara ulaşılır.

algorithm

3. Optimizasyon

Tüm projelerimizde sürekli iyileştirme vizyonumuz gereği daima günün teknolojik alt yapılarını kullanıyor ve sunuyoruz.

Check Out Our WorkSome of our Digital Marketing Work

[projects mode="style2" columns="3" limit="3" offset="0" filter="no" thumbnail_size="630x630" readmore_text="View Project"]

Sıklıkla SorulanlarAnaliz & Süreç Yönetim Çözümleri Konusunda Neden Farklıyız?

Alanında uzman ekibimiz ile bilgi teknolojileri alanında hizmetlerinin izlenmesi ve gerçekten bu hizmetlerden beklenen faydanın sağlanıp sağlanmadığının ölçümlenmesi ve iyileştirilmesini sağlamaktayız. Tüm bu süreçlerde COBIT, ITIL, PMI, ISO 27001 gibi standartları temel alarak uluslararası başarılı sonuçlara ulaşmaktayız.

Marka algısını geliştirmek isteyen hemen hemen her kurum mobil uygulama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir.  Mobil yazılımlar; markanın bilinirliğini artıran, iş süreçlerini pratik hale getiren uygulamalardır. Mobil cihaz kullanıcı sayısının günden güne artması, mobil teknolojilere yönelmenin önemini günden güne daha fazla ortaya koymaktadır.

Mobil uygulama çözümleri markalar için yenilikçi, katma değerli avantajlar sağlamaktadır. Mobil uygulama çözümlerinin markalara kattığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 

 1. Rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamak
 2. Reklam maliyetlerine katkı sağlamak
 3. Satışları arttırmak
 4. Ulaşılabilirliği yükseltmek

Herhangi bir mobil yazılım projeniz ile ilgili alanında uzman ekibimiz ile görüşebilir, planladığınız mobil yazılım ile ilgili teknik bilgi ile ilgili uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Size Ulaşalım!

  Nano Works 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimler ışında proje yönetimi, kullanıcı deneyimi & kullanılabilirlik, kurumsal web ve mobil uygulamalar gibi birçok alanda profesyonel çözümler üretmektedir.

  Projeleriniz için gerekli olan teknik alt yapı ve süreç konusunda alanında uzman ekibimiz günün her saatinde sizlere ulaşmaya hazır.

  Şirketinizi geleceğe taşıyacak katma değerli çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak için bizlere hemen ulaşın.

  Not: İletişim bilgileriniz şirket politikalarımız gereği gizli tutulmaktadır.


  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

  Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!