Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

İş Zekası ÇözümleriVerilerinizin Gerçek Değerini Keşfedin!

İş zekası basit tabiri ile ham veriyi işleyerek daha anlamlı ve kullanışlı hale getiren süreçlere verilen genel adlardan birisidir. Bu noktada, iş zekası uygulamalarının, büyük veriyi işleyerek yeni projelerin belirlenmesine ve geliştirilmesine yardımcı olduğunu açıkça ifade edebiliriz. Günümüzde işlenebilme potansiyeli yüksek veri o kadar yüksektir ki; Finans sektöründen, telekomünikasyona, perakende sektöründen, enerjiye, kamu sektöründen sağlığa ve diğer bütün sektörlerde iş zekası uygulamalarının kullanımı büyük önem arz eder hale gelmiştir.

Genel anlamda bakıldığında iş zekası uygulamaları ihtiyaçları belirler, analizleri yürütür ve veri ambarında depolanan verilerin yönetilmesini sağlar. Bu noktada iş zekası alanında sunmakta olduğumuz profesyonel çözümler ile kurumunuz iç değer yaratan çözümleri sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz.

İş Zekası Çözümleri Konusunda Öne Çıkanlar

İş Zekası Çözümleri Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Hemen Ulaşın. Hızlı İletişim

İş Zekası Çözümleriİş Zekası Çözümleri Alanında Nano Work Deneyimi

crosshair

1. Kreatif Yaklaşımlar

Nano Works ailesinde sunulmakta olan tüm çözümlerde önceliğimiz kreatif bakış açılarını yakalayabilmek.

tactic

2. Hedef Planlama

Tüm projelerde başından belirlenen olan ve hedeflere harfiyen uyularak başarılı sonuçlara ulaşılır.

algorithm

3. Optimizasyon

Tüm projelerimizde sürekli iyileştirme vizyonumuz gereği daima günün teknolojik alt yapılarını kullanıyor ve sunuyoruz.

Check Out Our WorkSome of our Digital Marketing Work

[projects mode="style2" columns="3" limit="3" offset="0" filter="no" thumbnail_size="630x630" readmore_text="View Project"]

Sıklıkla Sorulanlarİş Zekası Çözümlerinde Nano Works Farkını Hissedin!

İş zekası konusunda edindiğimiz deneyimler ışığında, grafikler, istatistikler, raporlar sunarak ve gerekli analizleri yaparak işiniz hakkında doğru tespitleri yapabilmenize aracılık etmekteyiz. Sunmakta olduğumuz iş zekası çözümlerimiz ile işinizin verimliliği artarken hesap verilebilirliği artar. Bu sadece tüm süreç kontrolünüz altında kalırken, kolay ve analitik çözümlere ulaşmanız çok kolay bir hal alır.

Marka algısını geliştirmek isteyen hemen hemen her kurum mobil uygulama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir.  Mobil yazılımlar; markanın bilinirliğini artıran, iş süreçlerini pratik hale getiren uygulamalardır. Mobil cihaz kullanıcı sayısının günden güne artması, mobil teknolojilere yönelmenin önemini günden güne daha fazla ortaya koymaktadır.

Mobil uygulama çözümleri markalar için yenilikçi, katma değerli avantajlar sağlamaktadır. Mobil uygulama çözümlerinin markalara kattığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 

 1. Rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamak
 2. Reklam maliyetlerine katkı sağlamak
 3. Satışları arttırmak
 4. Ulaşılabilirliği yükseltmek

Herhangi bir mobil yazılım projeniz ile ilgili alanında uzman ekibimiz ile görüşebilir, planladığınız mobil yazılım ile ilgili teknik bilgi ile ilgili uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Size Ulaşalım!

  Nano Works 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimler ışında proje yönetimi, kullanıcı deneyimi & kullanılabilirlik, kurumsal web ve mobil uygulamalar gibi birçok alanda profesyonel çözümler üretmektedir.

  Projeleriniz için gerekli olan teknik alt yapı ve süreç konusunda alanında uzman ekibimiz günün her saatinde sizlere ulaşmaya hazır.

  Şirketinizi geleceğe taşıyacak katma değerli çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak için bizlere hemen ulaşın.

  Not: İletişim bilgileriniz şirket politikalarımız gereği gizli tutulmaktadır.


  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

  Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!