Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

Bilgi & Veri Güvenliği ÇözümleriÜrettiğiniz bilgiyi stratejik avantaja çeviren güvenlik çözümleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bilgiye ulaşmak çok kolay bir hal almış durumda. Bu durumun avantajları olduğu kadar dezavantajları da aşikar. Günümüzde kurumların en büyük sorunlarından birisi gizli kalması gereken bilgilerin istenmeyen kişilerce ele geçirilmesi konusudur. Bu noktada Nano Works ailesi olarak kurumunuzun bilgi ve veri güvenliğini maksimum seviyede sağlayacak çözümlerimiz ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz.
Bakış açımızda istem kullanıcılarının network ağları dışına atılması değil, doğru güvenlik politikaları ile tanımlanmış kullanıcıların bilgiye erişiminin sağlanması olarak aktarabileceğimiz, güvenlik çözümlerimiz ile profesyonel güvenlik hizmetlerini sizler için bir araya getiriyoruz. Günümüzde iş dünyasındaki tüm süreçler bilgisayar ortamlarında yürütülmektedir. Bu noktada kurumlar için bilgi güvenliği bilgi teknolojileri alanında dikkat edilen en önemli konular arasında yer almaya devam etmektedir.
Bilgi & veri güvenliği konusunda, bilgi üreten ve bunu stratejik avantaja dönüştürme hedefinde olan her kurum için sunmakta olduğumuz yenilikçi çözümler ile fark yaratmaya devam ediyoruz.

Bilgi & Veri Güvenliği Konusunda Verdiğimiz Destekler

Bilgi & Veri Güvenliği Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Hemen Ulaşın. Hızlı İletişim

İnsan Kaynakları (İK) ÇözümleriBilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları Yönetimi Alanında Farkı Hissedin!

crosshair

1. Kreatif Yaklaşımlar

Nano Works ailesinde sunulmakta olan tüm çözümlerde önceliğimiz kreatif bakış açılarını yakalayabilmek.

tactic

2. Hedef Planlama

Tüm projelerde başından belirlenen olan ve hedeflere harfiyen uyularak başarılı sonuçlara ulaşılır.

algorithm

3. Optimizasyon

Tüm projelerimizde sürekli iyileştirme vizyonumuz gereği daima günün teknolojik alt yapılarını kullanıyor ve sunuyoruz.

Check Out Our WorkSome of our Digital Marketing Work

[projects mode="style2" columns="3" limit="3" offset="0" filter="no" thumbnail_size="630x630" readmore_text="View Project"]

Sıklıkla SorulanlarSistem Mühendisliği Konusunda Neden Nano Works?

Nano Works, ailesi olarak veri & bilgi güvenliği çözümlerinde saldırı önleme çözümlerini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Şirket kaynaklarına dışarıdan erişimden, mobil iletişim güvenliğine kadar birçok alanda kapsamlı güvenlik çözümlerimiz ile fark yaratmaya devam etmekteyiz.

Marka algısını geliştirmek isteyen hemen hemen her kurum mobil uygulama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir.  Mobil yazılımlar; markanın bilinirliğini artıran, iş süreçlerini pratik hale getiren uygulamalardır. Mobil cihaz kullanıcı sayısının günden güne artması, mobil teknolojilere yönelmenin önemini günden güne daha fazla ortaya koymaktadır.

Mobil uygulama çözümleri markalar için yenilikçi, katma değerli avantajlar sağlamaktadır. Mobil uygulama çözümlerinin markalara kattığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 

 1. Rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamak
 2. Reklam maliyetlerine katkı sağlamak
 3. Satışları arttırmak
 4. Ulaşılabilirliği yükseltmek

Herhangi bir mobil yazılım projeniz ile ilgili alanında uzman ekibimiz ile görüşebilir, planladığınız mobil yazılım ile ilgili teknik bilgi ile ilgili uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Size Ulaşalım!

  Nano Works 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimler ışında proje yönetimi, kullanıcı deneyimi & kullanılabilirlik, kurumsal web ve mobil uygulamalar gibi birçok alanda profesyonel çözümler üretmektedir.

  Projeleriniz için gerekli olan teknik alt yapı ve süreç konusunda alanında uzman ekibimiz günün her saatinde sizlere ulaşmaya hazır.

  Şirketinizi geleceğe taşıyacak katma değerli çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak için bizlere hemen ulaşın.

  Not: İletişim bilgileriniz şirket politikalarımız gereği gizli tutulmaktadır.










  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

  Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!