Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

KariyerYenilikçi Kariyer Politikamız

Ortak değerlerimiz, vizyon, misyon ve işveren ışığında şekillendirdiğimiz çalışma ortamımız oldukça yenilikçi bir tasarıma ve merkezi bir lokasyona sahiptir. Merkez ofisimiz kendi sosyal alanlarımızın yanı sıra, kafe restoran ve tüm mağazalarla aynı komplekste bulunduğundan çalışanlarımızın sosyal ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde karşılayabilmektedir.

Aday deneyimi bizim için en az çalışan deneyimi kadar önemlidir. Adaylarımızın başvuru ve değerlendirme sürecinin yalın, dijital, hızlı, güvenilir ve hatta iş teklifi ile sonuçlansın veya sonuçlanmasın mutlaka adayın profesyonel gelişimine katkı sunacak şekilde ilerlemesine dikkat ederiz. Sürecimizi anketlerimiz aracılığı ile aldığımız geri bildirimler doğrultusunda sürekli yeniler, iyileştiririz.

Ücretlendirme ve Yan Haklar

İş Değerlendirme Metodolojisi ile iş büyüklüklerini puan ve kademeler bazında sıralayarak ücret politikamızı belirleriz. Uluslararası ve güvenilir bir ücretlendirme metodolojisi kullanmaktaki amacımız çalışanlarımızın toplam gelirlerini adil ve rekabetçi bir ücretlendirme sistemine göre belirlemektir.

Bireysel ücretler; bireysel performans, piyasa verileri, ekonomik göstergeler ve şirket içi denge gözetilerek, yılda bir kez değerlendirilip gözden geçirilir.

Öğrenme ve Gelişim

Çalışanlarımızın gerek mesleki bilgi ve becerilerinin, gerekse kişisel yeteneklerinin geliştirilmesine büyük önem veririz. Her seviyeden çalışanımız için tüm potansiyellerini sergileyebilecekleri ve deneyimleyerek öğrenebilecekleri bir çalışma kültürü yaratmak önceliklerimiz arasındadır.

Nano Works ailesinde “öğrenme” deneyimi çalışanlarımız için iş teklifi ile başlar. Paylaştığımız tüm tanıtım ve bilgilendirme dökümanları, online oryantasyonumuz ile çalışanlarımızın adaptasyonunu ve öğrenme sürecini hızlandırır ve destekleriz.

Çalışan Deneyimi

Çalışanların deneyiminin sürekli iyileştirilmesi ve buna bağlı olarak verimli iş sonuçları elde etmek çalışmalarımızın merkezindeki en önemli amaçlardan biridir. Çalışanlarımızın öneri ve beklentilerini dikkate almak, bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamak hedeflenmektedir. 

Performans Yönetimi

“Mükemmelliyetçilik” ve “Sorumluluk” değerlerimizi oluşturan ve yaşatmanın da gereği olan performans yönetim süreci kişisel ve kurumsal gelişimimizin en önemli parçalarından biridir. Nano Works’te performans yönetimi sistemi hem hedef gerçekleşmelerin hem de yetkinliklerin değerlendirilmesinden oluşan entegre bir sistemdir. Şirket hedefleri ile örtüşen ve ölçümlenebilir hedefler belirlemek kadar; bireysel performansın ve yetkinliklerin değerlendirmesi, geliştirilmesi ve geri bildirim verme kültürü de bizim için son derece önemlidir. Özetle “ne” yapıldığı kadar “nasıl” yapıldığı da bizler için önem taşımaktadır.

Nano Works'de Çalışmak Mutluluk Verir

Açık Pozisyonlar

  1. .Net Developer
  2. Flutter Developer
  3. Java Developer
  4. Database Admin
  5. Scrum Master

 

Açık PozisyonlarGenel Başvuru Formu

Çalışmak İstediğiniz Şehiri Seçiniz…
Lütfen İlgilendiğiniz Çalışma Biçimini Seçiniz…
Deneyim Sürenizi Seçiniz…
Çalışma Durumunuzu Seçiniz…
Sizi En İyi Tanımlayan Pozisyonu Seçiniz...
Click or drag a file to this area to upload.
Özgeçmişinizi PDF formatında yükleyebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!