Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

Mobil Uygulama (App) ÇözümleriMarkanızı Nano Works Farklı İle Tüm Mobil Cihazlara Taşıyoruz!

Nano Works ailesi olarak işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm iOS, Android ve Windows Mobile platformlarına özel mobil yazılımlar üretmeye devam ediyoruz. Mobil uygulama geliştirme sürecimizde, tüm çözümlerde uygumanın son kullanıcı için anlaşılabilir olması, kullanım kolaylığı gibi konulardan asla taviz vermiyoruz. Günümüzde kullanıcıların web sitesi yerine mobil uygulamayı tercih ettiği gerçeği ile işletmeniz için doğru yaklaşımla en uygun mobil uygulama çözümlerini bir araya getiriyoruz. 

Ekibimiz, her platformu ayrı ayrı değerlendirip, kullanıcı deneyimlerinin farklılıklarını göz önünde bulundurarak, iPhone, iPad, Android telefon ve Android tabletler için hayal ettiğiniz şekilde hayata geçirmek için maksimum verimlilikte çözümler üretmeye devam etmektedir.  Mobil uygulama gelişim sürecinde son trendlere uygun tasarım ve geliştirmen yapan Nano Works, bu alanda katma değerli çözümler üretmeye devam etmektedir.  

Mobil Uygulama (App) Çözümleri Süreç Yönetimimiz

Mobil Uygulama (App) Çözümlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Hemen Ulaşın. Hızlı İletişim

Mobil Uygulama (App) ÇözümleriMobil Uygulama Geliştirme Süreçlerinizde Nano Works Farkını Hissedin!

crosshair

1. Kreatif Yaklaşımlar

Nano Works ailesinde sunulmakta olan tüm çözümlerde önceliğimiz kreatif bakış açılarını yakalayabilmek.

tactic

2. Hedef Planlama

Tüm projelerde başından belirlenen olan ve hedeflere harfiyen uyularak başarılı sonuçlara ulaşılır.

algorithm

3. Optimizasyon

Tüm projelerimizde sürekli iyileştirme vizyonumuz gereği daima günün teknolojik alt yapılarını kullanıyor ve sunuyoruz.

Check Out Our WorkSome of our Digital Marketing Work

[projects mode="style2" columns="3" limit="3" offset="0" filter="no" thumbnail_size="630x630" readmore_text="View Project"]

Sıklıkla SorulanlarMobil Uygulama Çözümlerinde Neden Nano Works?

Günümüzde sürekli gelişen ve değişen Dünya’da şirketler için başarılı mobil uygulama sunma konusunda son derece büyük bir önem arz etmektedir. Bu noktada kargo taşımacılığı alanında hizmet veren firmalardan, ulusal yayıncılık kuruluşlarına kadar birçok kuruluş mobil uygulamalar ile iş süreçlerini profesyonel anlamda hızlandırabilmektedir. Nano Works ailesi olarak mobil uygulama geliştirme konusunda çağın gereksinimlerini karşılayan, sizi anlayan, son derece esnek yazılım çözümleri üretmeye devam ediyoruz. 

Marka algısını geliştirmek isteyen hemen hemen her kurum mobil uygulama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir.  Mobil yazılımlar; markanın bilinirliğini artıran, iş süreçlerini pratik hale getiren uygulamalardır. Mobil cihaz kullanıcı sayısının günden güne artması, mobil teknolojilere yönelmenin önemini günden güne daha fazla ortaya koymaktadır.

Mobil uygulama çözümleri markalar için yenilikçi, katma değerli avantajlar sağlamaktadır. Mobil uygulama çözümlerinin markalara kattığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 

 1. Rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamak
 2. Reklam maliyetlerine katkı sağlamak
 3. Satışları arttırmak
 4. Ulaşılabilirliği yükseltmek

Herhangi bir mobil yazılım projeniz ile ilgili alanında uzman ekibimiz ile görüşebilir, planladığınız mobil yazılım ile ilgili teknik bilgi ile ilgili uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Size Ulaşalım!

  Nano Works 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimler ışında proje yönetimi, kullanıcı deneyimi & kullanılabilirlik, kurumsal web ve mobil uygulamalar gibi birçok alanda profesyonel çözümler üretmektedir.

  Projeleriniz için gerekli olan teknik alt yapı ve süreç konusunda alanında uzman ekibimiz günün her saatinde sizlere ulaşmaya hazır.

  Şirketinizi geleceğe taşıyacak katma değerli çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak için bizlere hemen ulaşın.

  Not: İletişim bilgileriniz şirket politikalarımız gereği gizli tutulmaktadır.


  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

  Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!