Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

AR&GE DANIŞMANLIK ÇÖZÜMLERİİşletmenizde ki farklılıkları ortaya koyacak yenikçi AR-GE stratejileri

Nano Works olarak bizler geçmişten edindiğimiz bilgiler ve tecrübelerimiz ışığında bilgi teknolojileri alanında kurumların yeni süreç, sistem ve uygulamalar tasarlamak üzere kullanılması için sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmaların tümünde AR&GE danışmanlık çözümlerimiz ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

Bu noktada AR-GE projelerinin kurumlara özel olarak hazırlanması, uygun destek kuruluşlarının önerilmesi ve buna uygun olarak projelerin analiz edilerek, formların doldurulması ve  kritik noktaların göz önünde bulundurularak bitirilmesi konusunda uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunuyoruz. 

Kurumunuz için gerekli AR-GE süreç yönetimi ve destekleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 

AR-GE’nin Kuruluşlar için Önemi

AR&GE Danışmanlık Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Hemen Ulaşın. Hızlı İletişim

AR&GE DANIŞMANLIK ÇÖZÜMLERİBilgi Teknolojileri AR&GE Alanında Farkı Hissedin!

crosshair

1. Kreatif Yaklaşımlar

Nano Works ailesinde sunulmakta olan tüm çözümlerde önceliğimiz kreatif bakış açılarını yakalayabilmek.

tactic

2. Hedef Planlama

Tüm projelerde başından belirlenen olan ve hedeflere harfiyen uyularak başarılı sonuçlara ulaşılır.

algorithm

3. Optimizasyon

Tüm projelerimizde sürekli iyileştirme vizyonumuz gereği daima günün teknolojik alt yapılarını kullanıyor ve sunuyoruz.

Check Out Our WorkSome of our Digital Marketing Work

[projects mode="style2" columns="3" limit="3" offset="0" filter="no" thumbnail_size="630x630" readmore_text="View Project"]

Sıklıkla SorulanlarAR&GE Danışmanlığı Konusunda Neden Nano Works?

Nano Works, yüksek AR&GE bilgisi ve birikimi olan uzman ekibimiz ile dijital dünyanın trendlerini takip ederek, Türkiye’de ve Dünya genelinde müşterilerin elektronik dönüşüm süreçlerinde etkin rol alarak profesyonel destek sağlamaktadır.  Geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmakta olan Nano Works, finansal teknoloji alanında, e-dönüşüm çözümleri, B2B ve B2C yazılım sistemleri, mobil ve web tabanlı uygulamalar, sektöre ve/veya müşteriye özel yazılım sistemleri gibi birçok alanda profesyonel AR-GE çözümlerini bir araya getirmeye devam etmektedir.

Marka algısını geliştirmek isteyen hemen hemen her kurum mobil uygulama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir.  Mobil yazılımlar; markanın bilinirliğini artıran, iş süreçlerini pratik hale getiren uygulamalardır. Mobil cihaz kullanıcı sayısının günden güne artması, mobil teknolojilere yönelmenin önemini günden güne daha fazla ortaya koymaktadır.

Mobil uygulama çözümleri markalar için yenilikçi, katma değerli avantajlar sağlamaktadır. Mobil uygulama çözümlerinin markalara kattığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 

 1. Rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamak
 2. Reklam maliyetlerine katkı sağlamak
 3. Satışları arttırmak
 4. Ulaşılabilirliği yükseltmek

Herhangi bir mobil yazılım projeniz ile ilgili alanında uzman ekibimiz ile görüşebilir, planladığınız mobil yazılım ile ilgili teknik bilgi ile ilgili uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Size Ulaşalım!

  Nano Works 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimler ışında proje yönetimi, kullanıcı deneyimi & kullanılabilirlik, kurumsal web ve mobil uygulamalar gibi birçok alanda profesyonel çözümler üretmektedir.

  Projeleriniz için gerekli olan teknik alt yapı ve süreç konusunda alanında uzman ekibimiz günün her saatinde sizlere ulaşmaya hazır.

  Şirketinizi geleceğe taşıyacak katma değerli çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak için bizlere hemen ulaşın.

  Not: İletişim bilgileriniz şirket politikalarımız gereği gizli tutulmaktadır.


  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

  Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!