Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

E-Devlet ÇözümleriKuruluşunuza yeni yetkinlikler kazandıracak sistem mühendisliği hizmeti

Elektronik belge uygulamalarının yaygınlaştırılması stratejisi çerçevesinde, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yayınlanan tebliğlerle zorunlu kılınan ve hali hazırda manuel işleyen fatura, defter, arşiv, irsaliye ve müstahsil makbuzu süreçlerini profesyonel anlamda dijital ortama taşıyoruz.

Günümüzde Dünya’nın her bölgesinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük kolaylık getiren elektronik uygulamalar, kurumların resmi süreçlerini dijitalleştirerek büyük kolaylıkları beraberinde getirmektedir.

Alanında uzman kadromuz ile kurumunuzun tüm e devlet ihtiyaçlarında yanında oluyor, bu alanda profesyonel çözümlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

E-Devlet Çözümlerine Geçiş Avantajları

E-Devlet Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Hemen Ulaşın. Hızlı İletişim

E-Devlet ÇözümleriE-Devlet Çözümleri Alanında Nano Works Bakış Açısı

crosshair

1. Kreatif Yaklaşımlar

Nano Works ailesinde sunulmakta olan tüm çözümlerde önceliğimiz kreatif bakış açılarını yakalayabilmek.

tactic

2. Hedef Planlama

Tüm projelerde başından belirlenen olan ve hedeflere harfiyen uyularak başarılı sonuçlara ulaşılır.

algorithm

3. Optimizasyon

Tüm projelerimizde sürekli iyileştirme vizyonumuz gereği daima günün teknolojik alt yapılarını kullanıyor ve sunuyoruz.

Check Out Our WorkSome of our Digital Marketing Work

[projects mode="style2" columns="3" limit="3" offset="0" filter="no" thumbnail_size="630x630" readmore_text="View Project"]

Sıklıkla SorulanlarE-Devlet Çözümleri Konusunda Neden Nano Works?

Türkiye’nin gelecek vizyonunun en kritik bileşenlerinden biri, dijital dönüşüm. Bu noktada  kurumların e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat, e-Ekstre gibi uygulamalarını dijital ortama taşımaları da hem yasal uyumluluk hem de iş süreçlerinde verimlilik açısından büyük önem taşımaya devam etmektedir. Bu noktada, edindiğimiz tecrübe ve birikimler ışığında uzman ekibimiz ile Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı e-Çözümler, kapsamlı dijital uygulamalarla kurumlara zaman, maliyet ve iş gücü tasarrufu sağlamaya devam ediyoruz. 

Marka algısını geliştirmek isteyen hemen hemen her kurum mobil uygulama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir.  Mobil yazılımlar; markanın bilinirliğini artıran, iş süreçlerini pratik hale getiren uygulamalardır. Mobil cihaz kullanıcı sayısının günden güne artması, mobil teknolojilere yönelmenin önemini günden güne daha fazla ortaya koymaktadır.

Mobil uygulama çözümleri markalar için yenilikçi, katma değerli avantajlar sağlamaktadır. Mobil uygulama çözümlerinin markalara kattığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 

 1. Rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamak
 2. Reklam maliyetlerine katkı sağlamak
 3. Satışları arttırmak
 4. Ulaşılabilirliği yükseltmek

Herhangi bir mobil yazılım projeniz ile ilgili alanında uzman ekibimiz ile görüşebilir, planladığınız mobil yazılım ile ilgili teknik bilgi ile ilgili uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Size Ulaşalım!

  Nano Works 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimler ışında proje yönetimi, kullanıcı deneyimi & kullanılabilirlik, kurumsal web ve mobil uygulamalar gibi birçok alanda profesyonel çözümler üretmektedir.

  Projeleriniz için gerekli olan teknik alt yapı ve süreç konusunda alanında uzman ekibimiz günün her saatinde sizlere ulaşmaya hazır.

  Şirketinizi geleceğe taşıyacak katma değerli çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak için bizlere hemen ulaşın.

  Not: İletişim bilgileriniz şirket politikalarımız gereği gizli tutulmaktadır.


  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

  Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!