Bize Hemen Ulaşın:

Tel: +90 216 225 8397

Mail: [email protected]

Dil Seçiniz:turkish english

Sistem Mühendisliği ÇözümleriKuruluşunuza yeni yetkinlikler kazandıracak sistem mühendisliği hizmeti

Nano Works, sistem mühendisliği hizmeti ile işinizin geleceğine yatırım yapmaya hazır olun. Sunmakta olduğumuz sistem mühendisliği çözümlerimiz ile temel iş yetkinliklerinizi geliştirmek için içgörü odaklı dönüşüm dünyaları yaratmaya devam etmekteyiz.

Alanında uzman ekibimiz teknoloji sistemlerinizi optimize etmenin tüm aşamalarında organizasyonunuza rehberlik ederek, konsept ve tasarımdan uygulama ve değerlendirme sürecine, uygulamalarınızın entegre edilmesine, hedeflenen standartlara ulaşmasına yardımcı olabilmektedir.

Hepimizin bildiği gibi büyük ölçekli teknoloji değişimlerini yönetebilmek birçok kurum için büyük zorlukları beraberinde getirebilmektedir. Bu nokta da Nano Works deneyimli sistem mühendisliği ekibi değişimin teknolojik temelleri vasıtasıyla kurumlara rehberlik etmeye devam etmektedirler.

Sistem Yönetim Teknik Sürecimiz

Sistem Mühendisliği Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Hemen Ulaşın. Hızlı İletişim

İnsan Kaynakları (İK) ÇözümleriBilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları Yönetimi Alanında Farkı Hissedin!

crosshair

1. Kreatif Yaklaşımlar

Nano Works ailesinde sunulmakta olan tüm çözümlerde önceliğimiz kreatif bakış açılarını yakalayabilmek.

tactic

2. Hedef Planlama

Tüm projelerde başından belirlenen olan ve hedeflere harfiyen uyularak başarılı sonuçlara ulaşılır.

algorithm

3. Optimizasyon

Tüm projelerimizde sürekli iyileştirme vizyonumuz gereği daima günün teknolojik alt yapılarını kullanıyor ve sunuyoruz.

Check Out Our WorkSome of our Digital Marketing Work

[projects mode="style2" columns="3" limit="3" offset="0" filter="no" thumbnail_size="630x630" readmore_text="View Project"]

Sıklıkla SorulanlarSistem Mühendisliği Konusunda Neden Nano Works?

Sistem mühendisliği konusunda, alanında uzman ekibimiz ile kurumların isteğine uygun sistemler tasarlamak, yeni sistemler geliştirmek ve olan sistemlerde güncelleme sağlamak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek gibi birçok konuda profesyonel destek sağlıyoruz. Bu noktada kurumların sistem mühendisliği ihtiyaçlarına 360 derece çözümler üretebiliyor, şirketinizin dijital dönüşüm süreçlerinde etkin rol üstleniyoruz. 

Marka algısını geliştirmek isteyen hemen hemen her kurum mobil uygulama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir.  Mobil yazılımlar; markanın bilinirliğini artıran, iş süreçlerini pratik hale getiren uygulamalardır. Mobil cihaz kullanıcı sayısının günden güne artması, mobil teknolojilere yönelmenin önemini günden güne daha fazla ortaya koymaktadır.

Mobil uygulama çözümleri markalar için yenilikçi, katma değerli avantajlar sağlamaktadır. Mobil uygulama çözümlerinin markalara kattığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. 

 1. Rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamak
 2. Reklam maliyetlerine katkı sağlamak
 3. Satışları arttırmak
 4. Ulaşılabilirliği yükseltmek

Herhangi bir mobil yazılım projeniz ile ilgili alanında uzman ekibimiz ile görüşebilir, planladığınız mobil yazılım ile ilgili teknik bilgi ile ilgili uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Size Ulaşalım!

  Nano Works 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimler ışında proje yönetimi, kullanıcı deneyimi & kullanılabilirlik, kurumsal web ve mobil uygulamalar gibi birçok alanda profesyonel çözümler üretmektedir.

  Projeleriniz için gerekli olan teknik alt yapı ve süreç konusunda alanında uzman ekibimiz günün her saatinde sizlere ulaşmaya hazır.

  Şirketinizi geleceğe taşıyacak katma değerli çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve destek almak için bizlere hemen ulaşın.

  Not: İletişim bilgileriniz şirket politikalarımız gereği gizli tutulmaktadır.


  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Nano Works’ün Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız!

  Açık Pozisyonlar İçin Kariyer. Sayfamıza Göz Atın!